Hizmetler
MYK Sınavı Öncesi Eğitimi
Plastik Enjeksiyon Üretim Operatörü Seviye 3
Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı Seviye 4
Plastik Profil Üretim Operatörü Seviye 3
Şişirme Film Ekstrüzyonu Üretim Operatörü Seviye 3
 
tümü »
 
1.PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ SEVİYE 1 EĞİTİMİ
1.PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ SEVİYE 1 EĞİTİMİ Plastik enjeksiyon prosesi ile imalat yapan firmalarda, işe yeni başlayan enjeksiyon operatörleri, usta yardımcıları, ustalar, Vardiya sorumluları, teknik müdürler, bölüm sorumluları vb. ve bu alanda işe yeni başlamış mühendisler.
 
tümü »
 
 
2. PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ SEVİYE 2 EĞİTİMİ
2. PLASTİK ENJEKSİYON TEKNOLOJİSİ SEVİYE 2 EĞİTİMİ Plastik enjeksiyon prosesi ile imalat yapan firma teknik personeli, enjeksiyon operatörleri, teknik müdürler, bölüm sorumluları vb. ve bu alanda işe yeni başlamış çalışanlar.
 
tümü »
 
3.PLASTİK ENJEKSİYON PROSESİ SAHA UYGULAMALI EĞİTİMİ
Makinenin hazırlanması
Kalıbın bağlanması
Makinenin devreye alınması
Optimizasyon çalışması yaparak en uygun makina parametreleri belirlenir.
 
tümü »
 
 
4. POLİMER MALZEMELER TEST LABORATUVARI VE KALİTE KONTROLÜ
4. POLİMER MALZEMELER  TEST LABORATUVARI VE KALİTE KONTROLÜ Plastik üretimi yapan firmaların kalite kontrol çalışanaları, Laboratuvar teknisyenleri ve sorumluları, Üretim yöneticileri, Kalite müdürleri ve bu alanda çalışmaya yeni başlamış mühendisler
 
tümü »
 
5.PLASTİK EKSTRUZYON LEVHA-PROFİL-BORU-BALON FİLM TEKNOLOJİSİ
5.PLASTİK EKSTRUZYON LEVHA-PROFİL-BORU-BALON FİLM TEKNOLOJİSİ Plastik EKSTRUZYON prosesi ile imalat yapan firmalarda, işe yeni başlayan makine operatörleri, usta yardımcıları, ustalar, Vardiya sorumluları, teknik müdürler, bölüm sorumluları vb. ve bu alanda işe yeni başlamış mühendisler.
 
tümü »
 
 
6. PLASTİK ŞİŞİRME TEKNOLOJİSİ
6. PLASTİK ŞİŞİRME TEKNOLOJİSİ Plastik şişirme prosesi ile imalat yapan firmalarda, işe yeni başlayan makine operatörleri, usta yardımcıları, ustalar, Vardiya sorumluları, teknik müdürler, bölüm sorumluları vb. ve bu alanda işe yeni başlamış mühendisler.
 
tümü »
 
7. Plastik Kalıplarında Normal ve Sıcak Yolluk Sistemleri Tasarımı Eğitimi
7. Plastik Kalıplarında Normal ve Sıcak Yolluk Sistemleri Tasarımı Eğitimi Plastik enjeksiyon kalıbı tasarımı ve imalatı yapan firma teknik personeli, enjeksiyon operatörleri, teknik müdürler, bölüm sorumluları, tasarım mühendisleri ve bu alanda işe yeni başlamış çalışanlar.
 
tümü »
 
 
8. Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarım ve İmalat Yöntemleri Eğitimi
Kalıp tasarım teknolojisi ve yöntemleri

İmalat teknik ve yöntemleri eğitimi
 
tümü »
 
9. Makine Parametreleri Optimizasyon ve Saha Çalışması
İdeal makine parametrelerini belirleme ve problem çözümlerinin farklı bakış açılarıyla değerlendirilmesi eğitimi.
 
tümü »
 
 
10. Plastik Termoform - Vakum Teknolojisi
10. Plastik Termoform - Vakum Teknolojisi Plastik Termoform-Vakum-Ekstruzyon prosesi ile imalat yapan firmalarda, işe yeni başlayan makine operatörleri, usta yardımcıları, ustalar, Vardiya sorumluları, teknik müdürler, bölüm sorumluları vb. ve bu alanda işe yeni başlamış mühendisler.
 
tümü »
 
11. Teknik Resim Okuma ve Çizim Kuralları
11. Teknik Resim Okuma ve Çizim Kuralları Talaşlı üretim ve kalıp üretimi yapan firmaların tüm çalışanları, makine operatörleri, usta yardımcısı ve ustaları, bu alanda işe yeni başlamış mühendisler
 
tümü »
 
 
12. Kesici Takım Geometrisi ve Kullanım Yerleri Eğitimi
12. Kesici Takım Geometrisi ve Kullanım Yerleri Eğitimi Talaşlı imalat yapan ve Kalıp üreten işletmelerde Usta, Operatör, CAD CAM operatörleri, Tasarım uzmanları, Mak. Mühendisleri vb.
 
tümü »
 
13. Kauçuk İşleme Teknolojileri _Kauçuk –Lastik Üretim Teknolojisi
13. Kauçuk  İşleme Teknolojileri _Kauçuk –Lastik  Üretim Teknolojisi Kauçuk imalatı ve Lastik üretimi yapan işletmelerde çalışan usta yardımcıları, ustalar, vardiya amirleri,kalite sorumluları ve işe yeni başlamış muhendisler.
 
tümü »
 
 
14. İngilizce Dil Eğitimi
Plastik sektöründe gerek teknik detayların anlaşılması ve incelenmesi gerekse teknik konularda bilgi alışverişinin yapılabilmesi için gerekli olan dil altyapısının oluşturulması için yönetici düzeyde çalışanların ihtiyaçlarını karşılayacak eğitim programıdır.
 
tümü »
 
15. İngilizce Dil - Tercümanlık Desteği
Yurtiçi ve Yurtdışında rehberlik, tercumanlık hizmeti ile ihtiyaç duyulan teknik ingilizce desteği ile fuar gezilerinde hizmet verilmektedir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB